Regulamin

1.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto i zawierają podatek VAT w wysokości 23%. Wiążąca dla obu stron tranzakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złozenia zamówienia.

 

2.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy fakturę VAT.

 

3.

Możliwe są następujące formy płatności:

- za pobraniem: zapłata przy odbiorze towaru gotówką.

- przelewem: przedpłata po złożeniu zamówienia na nasze konto

nr 38 1020 1909 0000 3602 0156 8492

Firma: PPHU S-System Sp. z o.o. ul. Bałtycka 42, 83-021 Rokitnica

 

4.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia i jego potwierdzenia dla płatności za pobraniem lub maksymalnie trzech dni roboczych licząc od wpłynięcia pełnej kwoty na nasze konto przy płatności przelewem.

5.

Przy zakupie towarów na łączną kwotę poniżej 300 zł brutto w naszym sklepie koszt transportu jednej paczki wynosi:

- 23 zł brutto przy przesyłce za pobraniem

- 20 zł brutto przy przedpłacie na nasze konto

 

6.

Przy zakupie towarów na łączną kwotę powyżej 300 zł brutto w naszym sklepie pokrywamy koszt transportu. W tym przypadku koszt dostawy towaru nie będzie pobierany oraz nie będzie fakturowany pomimo, że na potwierdzeniu zamówienia został on wyszczególniony.

 

7.

Minimalna ilośc zamówienia dla jego realizacji: jeden karton.

 

8.

Możliwe jest spakowanie kilku rodzajów produktów w jednym kartonie.  

 

9.

Produkty pakowane są w standartowe kartony które mogą być łączone w jedną paczkę. Maksymalna ilośc produktów w jednym kartonie oraz maksymalna ilość tych kartonów w jednej paczce jest podana osobno w opisie każdego produktu.

 

10.

W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności należy niezwłocznie odesłać do nas. W terminie do 10 dni ustosunkujemy się do żądania klienta i w przypadku uzasadnionym pokrywamy wszystkie koszty nowej dostawy.